DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
136 000 PLN
108,28 PLN/m2
LUBICZ DOLNY
Opis
Polecam działkę budowlaną w Lubiczu Dolnym przy ulicy Miodowej o powierzchni 1256 m2. Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
W ciągu ulicy poprowadzona instalacja gazowa. Działka jest bardzo atrakcyjnie położona, na lekkim zboczu z otwartym widokiem na Lubicz. Blisko położony sklep spożywczy , szkoła. Działka dobrze skomunikowana z węzłem autostradowym Lubicz i drogą tranzytową na Warszawę.

Zapraszam do kontaktu w sprawie szczegółów oferty: Jacek Lewandowski tel. 516 193 217
*
*
*
******************************************************************
Rezydent Inwestycje to firma zajmująca się obrotem nieruchomościami oraz doradztwem na toruńskim rynku nieruchomości, szczycąca się tradycjami sięgającymi 2006 roku. W tym czasie pomogliśmy setkom naszych klientów w skutecznym przeprowadzeniu często niezwykle skomplikowanych transakcji sprzedaży i najmu. Prowadzimy kompleksową i profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości oraz pomagamy w znalezieniu możliwości finansowania ich zakupu.
Praca naszego biura nie ogranicza się do skojarzenia stron, często wymaga naszej specjalistycznej wiedzy w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do realizacji transakcji, rzetelnego sprawdzenia stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia negocjacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i zaplanowania całej logistyki związanej z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją. Współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi na rynku nieruchomości, notariuszami i rzeczoznawcami majątkowymi, oferujemy również pomoc w profesjonalnej obsłudze inwestycji skracającej zdecydowanie czas jej realizacji.
Rezydent Inwestycje sp. z o.o. to doświadczony zespół doradców od lat związanych z rynkiem nieruchomości, często specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych. To wyspecjalizowanie gwarantuje Państwu, że wspiera Was fachowiec, który z powodzeniem jest w stanie rzucić światło na ważne, często niedostrzegane detale, tym samym dając Państwu komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas całego procesu przeprowadzania transakcji.
Posiadamy również ubezpieczenie OC związane z działalnością pośrednika na rynku nieruchomości.
Ofertom sprzedaży i wynajmu znajdującym się pod naszą opieką zapewniamy stałą i efektywną reklamę na wszystkich najważniejszych portalach branżowych oraz poprzez inne kanały umożliwiające nam dotarcie do potencjalnych nabywców.
Zapewniamy możliwość indywidualnych ustaleń celem poszerzenia zakresu działań marketingowych dotyczących Państwa oferty.

Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami:

• Rezydent Inwestycje
• Toruń, Rynek Nowomiejski 4
• e-mail do biura: biuro@rezydent.nieruchomosci.pl
Szczegóły oferty

Cena136 000 PLN

Cena za m2108,28 PLN

Powierzchnia działki1 256 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Szerokość działki (mb.)36

Długość działki (mb.)36

Ukształtowanie działkiLekko nachylona

Kształt działkiKwadrat