DOM
na
SPRZEDAŻ
1 150 000 PLN
3 150,68 PLN/m2
LUBICZ GÓRNY
Opis
*zakup domu z pełnym wyposażeniem ( meble, sprzęt, urządzenia )

Z przyjemnością polecam jedyną w swoim rodzaju, niezwykle pięknie zaprojektowaną, urządzoną i utrzymaną nieruchomość w skład której wchodzą: dom o pow 230 m2 ( plus poddasze 30 m2, plus garaż 45 m2 ), wolno stojący budynek pełniący funkcję drewutni, centralnej rozdzielni ciepła i klimatyzacji, oraz dodatkowego garażu i, na górnej kondygnacji - strychu. Całość została oddana do użytkowania w 2014 r.

Wchodząc do domu trafiamy na obszerny hol połączony z wygodną garderobą, dalej mamy rozsuwane drzwi prowadzące do salonu z kominkiem i wyjściem na taras. Podłoga w salonie ułożona jest z wysokiej klasy paneli, przystosowanych do systemu ogrzewania podłogowego Obok salonu praktyczna jadalnia z wykuszem, wysublimowana kuchnia reprezentacyjna i mała przytulna kuchnia robocza, która zapewnia porządek i czystość. Meble w całości drewniane, sprzęt AGD z "najwyższej półki", dwa 2-komorowe, granitowe zlewy z dożywotnią gwarancją. Duża zabudowana lodówka LIEBHERR o pojemności ok.350 l, zamrażarka o tej samej pojemności. Zmywarka Bosch, 2 okapy Franke, 2 płyty grzewcze gazowe-retro, piekarnik Indesit. Całości pomieszczeń dopełniają: WC dla gości, kameralny gabinet, mały schowek. Z holu jest również wejście do dwu-stanowiskowego garażu o powierzchni 45 m2. Podgrzewaną posadzkę w tym garażu tworzą płytki kamienne - trawertyn.

Z holu udajemy się dębowymi schodami na wyższe kondygnacje. Na półpiętrze zlokalizowane są dwa pomieszczenia. Pralnia-prasowalnia oraz wyjątkowej urody pokój, ale raczej należałoby użyć określenia - salon łazienkowy, z bardzo dużym prysznicem z siedziskiem i deszczownicą wykonaną z kamienia naturalnego. Znajduje się tu również duża komfortowa wanna. Na ścianach położone są płytki włoskiego producenta imitujące stylową tapetę.

Na piętrze trzy wspaniałe, klimatyczne sypialnie, również z niezwykłym smakiem zaaranżowane ( bajeczny pokój dziecięcy ), każda z nich posiada przestronną garderobę oraz balkon.

Do wykorzystania jest jeszcze poddasze tego pięknego domu - otwarte pole dla kreatywności nowego właściciela.

A teraz klika słów o naturze technicznej nieruchomości.

Dom został zbudowany w systemie energooszczędnym z gazobetonu. Ściany trzy warstwowe ocieplone wełną mineralną. Dach wielospadowy pokryty płytą OSB wodoodporną. Płyta pokryta papą. Na całości położony gont o dużej grubości. Rynny dachowe wprowadzone pod chodnikami w ziemię i ukierunkowane na działkę. Okna trzyszybowe.

System ogrzewania/klimatyzacji wykonano poprzez zastosowanie pompy ciepła typu woda/woda, ( cztery odwierty głębinowe po 80m ). W związku z tym, w całym domu oczywistym jest ogrzewanie podłogowe ale też dodatkowo, grzejniki specjalnie przystosowane do pomp ciepła klima-konwentor wspomagające ogrzewanie, a w lato mogące służyć jako klimatyzacja. Alternatywnym źródłem ciepła jest kominek 24kW ( z płaszczem wodnym ), będący ozdobą salonu.

Dom posiada system centralnego odkurzacza.

Na terenie posesji znajduje się również instalacja gazowa zasilające kuchnię.

Wyposażenie wpływające na wysokie poczucie bezpieczeństwa mieszkańców:
alarm z ochroną, czujniki ruchu w całym domu, w oknach kurtyny na ruch, w garażu czujniki ruchu. Alarm sterowany pilotem. Cała posesja ogrodzona i zabezpieczona w sposób zapewniający zachowanie wysokiego poziomu prywatności i intymności.

Cała nieruchomość jest pięknie i z pomysłem zagospodarowana. Poczyniono na niej wiele inwestycji w tereny zielone, drzewa, krzewy i nasadzenia. Do budowy i wykończenia budynków zastosowano wysokiej jakości materiały i technologie. Nieruchomość, chociażby ze względu na wielkość działki, ma jednak nadal duży potencjał inwestycyjny i stanowić może wdzięczny temat dla kreatywności nowego właściciela. Z drugiej strony nie trzeba nic tu zmieniać. Wszystko może zostać na swoim miejscu tak jak jest teraz. Jest i może pozostać pięknie, elegancko, z klasą, momentami bajkowo. Wystarczy tylko podpisać umowę, wykonać przelew i można się wprowadzać ( czas potrzebny na przekazanie domu to ok. 3-4 tyg ).

CENA
1 150 000 PLN (do negocjacji)

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości!

KONTAKT
Marta Marchlewicz
+48 730 160 730

www.rezydent.nieruchomosci.pl
Rynek Nowomiejski 4, 87-100 Toruń
Szczegóły oferty

Cena1 150 000 PLN

Cena za m23 150,68 PLN

Powierzchnia365 m2

Powierzchnia użytkowa230 m2

Powierzchnia działki1 690 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi5

Liczba pięter1