MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
0 PLN
0 PLN/m2
TORUŃJakubskie Przedmieście
Opis
*** REZYDENT - AKTUALNA BAZA OFERT TO PODSTAWA PROFESJONALNEJ USŁUGI!!! ***

BEZ PODATKU PCC!!! BEZ PROWIZJI DO BIURA ZE STRONY KUPUJĄCEGO!!! ZAPYTAJ O CENĘ W NASZYM BIURZE!
Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz przestronnym TARASEM, usytuowane na parterze w apartamentowcu z windą na Osiedlu Jakubskie Przedmieście w Toruniu. Powierzchnia: 49,65 m2 (salon 20,14 m2, kuchnia 9,26 m2, sypialnia 9,63 m2, łazienka 4,01 m2). Dostępne mieszkania również na innych kondygnacjach.
Standard wykończenia: Ściany: tynk maszynowo-gipsowy; Podłogi: wylewka betonowa; Okna: PCV; Zabezpieczenia: drzwi antywłamaniowe.
Do mieszkania przynależy: TARAS (46,83 m2).
Możliwość dokupienia komórki lokatorskiej oraz miejsca garażowego.
Atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum miasta, bliskość Starego Miasta; w pobliżu: liczne sklepy, szkoły.

Kontakt: Izabela Liwak-Michalska

Rezydent Nieruchomości
tel: 516-193-214
email: iza@rezydent.nieruchomosci.pl

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNE I KOMPLEKSOWE DORADZTWO W ZAKRESIE POZYSKIWANIA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
*
*
*
*
*
*
*
******************************************************************
Rezydent Nieruchomości to firma zajmująca się obrotem nieruchomościami oraz doradztwem na toruńskim rynku nieruchomości, szczycąca się tradycjami sięgającymi 2006 roku. W tym czasie pomogliśmy setkom naszych klientów w skutecznym przeprowadzeniu często niezwykle skomplikowanych transakcji sprzedaży i najmu. Prowadzimy kompleksową i profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości oraz pomagamy w znalezieniu możliwości finansowania ich zakupu.
Praca naszego biura nie ogranicza się do skojarzenia stron, często wymaga naszej specjalistycznej wiedzy w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do realizacji transakcji, rzetelnego sprawdzenia stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia negocjacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i zaplanowania całej logistyki związanej z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją. Współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi na rynku nieruchomości, notariuszami i rzeczoznawcami majątkowymi, oferujemy również pomoc w profesjonalnej obsłudze inwestycji skracającej zdecydowanie czas jej realizacji.
Rezydent Nieruchomości to doświadczony zespół doradców od lat związanych z rynkiem nieruchomości, często specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych. To wyspecjalizowanie gwarantuje Państwu, że wspiera Was fachowiec, który z powodzeniem jest w stanie rzucić światło na ważne, często niedostrzegane detale, tym samym dając Państwu komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas całego procesu przeprowadzania transakcji.
Ofertom sprzedaży i wynajmu znajdującym się pod naszą opieką zapewniamy stałą i efektywną reklamę na wszystkich najważniejszych portalach branżowych oraz poprzez inne kanały umożliwiające nam dotarcie do potencjalnych nabywców.
Zapewniamy możliwość indywidualnych ustaleń celem poszerzenia zakresu działań marketingowych dotyczących Państwa oferty.

Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami:

• Rezydent Nieruchomości Jacek Lewandowski
• adres: Toruń, Rynek Nowomiejski 4
Szczegóły oferty

Powierzchnia49,65 m2

Liczba pokoi2

PiętroParter

Liczba pięter7

Typ kuchniAneks

RynekPierwotny

Rok budowy2020

Czynsz administracyjny290 PLN