DOM
na
SPRZEDAŻ
690 000 PLN
2 670,28 PLN/m2
GRZYWNA
Opis
Przedstawiam Państwu przestronny, zadbany dom wykończony z wysokiej klasy produktów o powierzchni całkowitej 258,40 m2, użytkowej 127,50 m2, usytuowany na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 1864 m2 w Grzywnie pod Toruniem.
Obiekt w bardzo dobrym stanie technicznym.
Na powierzchnię domu składają się: PARTER: salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia (44 m2), pokój (12,6 m2), łazienka z WC 4,7 m2, kotłownia 6,6 m2 oraz hol i wiatrołap; PIERWSZE PIĘTRO: trzy sypialnie, łazienka z WC, schowek, hol.
Ścieżki i podjazdy z kostki granitowej.
Dodatkowo: GARAŻ dwustanowiskowy, budynek gospodarczy na działce.
Standard wykończenia domu: ściany z porothermu ocieplone styropianem, dachówka ceramiczna; Okna: PCV ze szprosami (dodatkowo rolety zewnętrzne); Parapety: konglomerat marmurowy; Ogrzewanie: piec kondensacyjny na olej opałowy (w łazienkach, przedpokoju i kuchni ogrzewanie podłogowe). Dodatkowo: automatyczne podlewanie ogrodu; instalacja pod odkurzacz centralny.
Standard wykończenie wnętrza: Ściany: gładź, kafle; Podłogi: deska barlinecka, panele, terakota.
Wyposażenie oferowane w cenie: zabudowa kuchenna wyposażona w sprzęt AGD: zmywarka, lodówka, płyta elektryczna, piekarnik, mikrofalówka, okap, armatura łazienkowa.
W pobliżu: Jezioro Chełmżyńskie, Zalesie.

Cena podlega negocjacji!!!

Nieruchomość dużo ładniej prezentuje się "na żywo". Zapraszam na prezentację.

KONTAKT: Izabela Liwak-Michalska tel. 516-193-214

OFERUJEMY BEZPŁATNE I KOMPLEKSOWE DORADZTWO W ZAKRESIE POZYSKIWANIA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI.
*
*
*
*
*
*
*
******************************************************************
Rezydent Nieruchomości to firma zajmująca się obrotem nieruchomościami oraz doradztwem na toruńskim rynku nieruchomości, szczycąca się tradycjami sięgającymi 2006 roku. W tym czasie pomogliśmy setkom naszych klientów w skutecznym przeprowadzeniu często niezwykle skomplikowanych transakcji sprzedaży i najmu. Prowadzimy kompleksową i profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości oraz pomagamy w znalezieniu możliwości finansowania ich zakupu.
Praca naszego biura nie ogranicza się do skojarzenia stron, często wymaga naszej specjalistycznej wiedzy w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do realizacji transakcji, rzetelnego sprawdzenia stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia negocjacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i zaplanowania całej logistyki związanej z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją. Współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi na rynku nieruchomości, notariuszami i rzeczoznawcami majątkowymi, oferujemy również pomoc w profesjonalnej obsłudze inwestycji skracającej zdecydowanie czas jej realizacji.
Rezydent Nieruchomości to doświadczony zespół doradców od lat związanych z rynkiem nieruchomości, często specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych. To wyspecjalizowanie gwarantuje Państwu, że wspiera Was fachowiec, który z powodzeniem jest w stanie rzucić światło na ważne, często niedostrzegane detale, tym samym dając Państwu komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas całego procesu przeprowadzania transakcji.
Ofertom sprzedaży i wynajmu znajdującym się pod naszą opieką zapewniamy stałą i efektywną reklamę na wszystkich najważniejszych portalach branżowych oraz poprzez inne kanały umożliwiające nam dotarcie do potencjalnych nabywców.
Zapewniamy możliwość indywidualnych ustaleń celem poszerzenia zakresu działań marketingowych dotyczących Państwa oferty.

Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami:

• Rezydent Nieruchomości Jacek Lewandowski
• Toruń, Rynek Nowomiejski 4
• telefon: 516-193-214
Szczegóły oferty

Cena690 000 PLN

Cena za m22 670,28 PLN

Powierzchnia258,40 m2

Powierzchnia użytkowa127,50 m2

Powierzchnia działki1 864 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi6

Liczba pięter2