DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
1 600 000 PLN
761,90 PLN/m2
TORUŃStare Miasto
Opis
DOSKONAŁA LOKALIZACJA!!!

Polecam Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 2100 m2 zlokalizowaną nieopodal Toruńskiej Starówki.
Przeznaczenie terenu: opieka zdrowotna, sport, handel, biura, turystyka (w tym budynki zamieszkania zbiorowego typu hotel, motel), gastronomia, nauka, kultura, administracja.
Wysokość zabudowy: 2 kondygnacje naziemne i maksymalnie 9m ponad poziomem terenu.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.

KONTAKT: Izabela Liwak-Michalska 516 193 214

OFERUJEMY BEZPŁATNE I KOMPLEKSOWE DORADZTWO W ZAKRESIE POZYSKIWANIA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI.
*
*
*
*
*
*
*
******************************************************************
Rezydent Nieruchomości to firma zajmująca się obrotem nieruchomościami oraz doradztwem na toruńskim rynku nieruchomości, szczycąca się tradycjami sięgającymi 2006 roku. W tym czasie pomogliśmy setkom naszych klientów w skutecznym przeprowadzeniu często niezwykle skomplikowanych transakcji sprzedaży i najmu. Prowadzimy kompleksową i profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości oraz pomagamy w znalezieniu możliwości finansowania ich zakupu.
Praca naszego biura nie ogranicza się do skojarzenia stron, często wymaga naszej specjalistycznej wiedzy w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do realizacji transakcji, rzetelnego sprawdzenia stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia negocjacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i zaplanowania całej logistyki związanej z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją. Współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi na rynku nieruchomości, notariuszami i rzeczoznawcami majątkowymi, oferujemy również pomoc w profesjonalnej obsłudze inwestycji skracającej zdecydowanie czas jej realizacji.
Rezydent Nieruchomości to doświadczony zespół doradców od lat związanych z rynkiem nieruchomości, często specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych. To wyspecjalizowanie gwarantuje Państwu, że wspiera Was fachowiec, który z powodzeniem jest w stanie rzucić światło na ważne, często niedostrzegane detale, tym samym dając Państwu komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas całego procesu przeprowadzania transakcji.
Ofertom sprzedaży i wynajmu znajdującym się pod naszą opieką zapewniamy stałą i efektywną reklamę na wszystkich najważniejszych portalach branżowych oraz poprzez inne kanały umożliwiające nam dotarcie do potencjalnych nabywców.
Zapewniamy możliwość indywidualnych ustaleń celem poszerzenia zakresu działań marketingowych dotyczących Państwa oferty.

Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami:

• Rezydent Nieruchomości Jacek Lewandowski
• Toruń, ul. Rynek Nowomiejski 4
Szczegóły oferty

Cena1 600 000 PLN

Cena za m2761,90 PLN

Powierzchnia działki2 100 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Szerokość działki (mb.)66

Długość działki (mb.)32

Ukształtowanie działkiZróżnicowana

Kształt działkiProstokąt