DOM
na
SPRZEDAŻ
1 050 000 PLN
4 200 PLN/m2
PRZYSIEK
Opis
Przedstawiam Państwu ekskluzywny, przestronny, wolnostojący dom usytuowany na działce o powierzchni 1500m, zlokalizowany nieopodal Torunia. Dom parterowy z zagospodarowanym poddaszem o łącznej powierzchni użytkowej ok 195m2. Cechuje go funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń. Do jego budowy i wykończenia użyto wysokiej jakości produktów.
Na powierzchnię domu składa się: PARTER: open space o łącznej (kuchnia, salon z jadalnią z kominkiem, hol) z wyjściem na taras; dodatkowo łazienka z WC oraz pomieszczenie gospodarcze. PODDASZE użytkowe składa się z trzech dużych pokoi, przestronnej łazienki wyposażonej w wannę oraz dwóch garderób a także pralni. W bryle budynku znajduje się dwustanowiskowy GARAŻ. Brama wjazdowa i garażowa - sterowana automatycznie. Kompletny system automatycznego podlewania; system centralnego odkurzania. Ścieżki i podjazdy z kostki. Dodatkowo: stacja uzdatniania wody.
Standard wykończenia domu: ściany z porothermu, ocieplenie: styropian 10 cm, ocieplenie dachu: wełna mineralna 25 cm, dachówka ceramiczna; Okna: PCV.
Standard wykończenie wnętrza: Ściany: gładź, tapeta ozdobna, kafle; Podłogi: gres, panele.
W cenie oferowane jest pełne wyposażenie nieruchomości, m.in.: zabudowa kuchenna wysokiej klasy wraz ze sprzętem AGD (zmywarka, lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik), komplet wypoczynkowy, armatura łazienkowa wysokiej klasy, oświetlenie oraz dodatki.
Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu przystanek, szkoła, sklepy.
Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi.

Zapraszam na prezentację.

KONTAKT: Izabela Liwak-Michalska tel. 516-193-214

OFERUJEMY BEZPŁATNE I KOMPLEKSOWE DORADZTWO W ZAKRESIE POZYSKIWANIA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI.
*
*
*
*
*
*
*
******************************************************************
Rezydent Nieruchomości to firma zajmująca się obrotem nieruchomościami oraz doradztwem na toruńskim rynku nieruchomości, szczycąca się tradycjami sięgającymi 2006 roku. W tym czasie pomogliśmy setkom naszych klientów w skutecznym przeprowadzeniu często niezwykle skomplikowanych transakcji sprzedaży i najmu. Prowadzimy kompleksową i profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości oraz pomagamy w znalezieniu możliwości finansowania ich zakupu.
Praca naszego biura nie ogranicza się do skojarzenia stron, często wymaga naszej specjalistycznej wiedzy w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do realizacji transakcji, rzetelnego sprawdzenia stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia negocjacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i zaplanowania całej logistyki związanej z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją. Współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi na rynku nieruchomości, notariuszami i rzeczoznawcami majątkowymi, oferujemy również pomoc w profesjonalnej obsłudze inwestycji skracającej zdecydowanie czas jej realizacji.
Rezydent Nieruchomości to doświadczony zespół doradców od lat związanych z rynkiem nieruchomości, często specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych. To wyspecjalizowanie gwarantuje Państwu, że wspiera Was fachowiec, który z powodzeniem jest w stanie rzucić światło na ważne, często niedostrzegane detale, tym samym dając Państwu komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas całego procesu przeprowadzania transakcji.
Ofertom sprzedaży i wynajmu znajdującym się pod naszą opieką zapewniamy stałą i efektywną reklamę na wszystkich najważniejszych portalach branżowych oraz poprzez inne kanały umożliwiające nam dotarcie do potencjalnych nabywców.
Zapewniamy możliwość indywidualnych ustaleń celem poszerzenia zakresu działań marketingowych dotyczących Państwa oferty.

Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami:

• Rezydent Nieruchomości Jacek Lewandowski
• Toruń, ul. Rynek Nowomiejski 4
Szczegóły oferty

Cena1 050 000 PLN

Cena za m24 200 PLN

Powierzchnia250 m2

Powierzchnia użytkowa195 m2

Powierzchnia działki1 500 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi4

Liczba pięter1