MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
245 000 PLN
7 469,51 PLN/m2
TORUŃMokre
ul. Władysława Warneńczyka
Opis
Przedstawiam Państwu przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,80 m2, zlokalizowane nieopodal centrum na osiedlu Mokre Przedmieście. Lokal położony jest na pierwszym piętrze w budynku z windą.
Standard wykończenia mieszkania: Ściany: gładź, kafle; Podłogi: panele, mozaika, terakota.
Atuty nieruchomości: bliskość Starego Miasta, bardzo dobry dojazd do UMK.

MOŻLIWOŚĆ PRZEJĘCIA NIERUCHOMOŚCI Z NAJEMCĄ!!!
Nieruchomość ze względu na bardzo dobrą lokalizację, doskonale nadaje się na cele inwestycyjne.

Zapraszam na prezentację.

~~ KONTAKT: IZABELA LIWAK-MICHALSKA , tel: 516-193-214

~~ WWW.REZYDENT.NIERUCHOMOSCI.PL

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNE I KOMPLEKSOWE DORADZTWO W ZAKRESIE POZYSKIWANIA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------Rezydent Nieruchomości to firma zajmująca się obrotem nieruchomościami oraz doradztwem na toruńskim rynku nieruchomości, szczycąca się tradycjami sięgającymi 2006 roku. W tym czasie pomogliśmy setkom naszych klientów w skutecznym przeprowadzeniu często niezwykle skomplikowanych transakcji sprzedaży i najmu. Prowadzimy kompleksową i profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości oraz pomagamy w znalezieniu możliwości finansowania ich zakupu.
Praca naszego biura nie ogranicza się do skojarzenia stron, często wymaga naszej specjalistycznej wiedzy w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do realizacji transakcji, rzetelnego sprawdzenia stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia negocjacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i zaplanowania całej logistyki związanej z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją. Współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi na rynku nieruchomości, notariuszami i rzeczoznawcami majątkowymi, oferujemy również pomoc w profesjonalnej obsłudze inwestycji skracającej zdecydowanie czas jej realizacji.
Rezydent Nieruchomości to doświadczony zespół doradców od lat związanych z rynkiem nieruchomości, często specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych. To wyspecjalizowanie gwarantuje Państwu, że wspiera Was fachowiec, który z powodzeniem jest w stanie rzucić światło na ważne, często niedostrzegane detale, tym samym dając Państwu komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas całego procesu przeprowadzania transakcji.
Ofertom sprzedaży i wynajmu znajdującym się pod naszą opieką zapewniamy stałą i efektywną reklamę na wszystkich najważniejszych portalach branżowych oraz poprzez inne kanały umożliwiające nam dotarcie do potencjalnych nabywców.
Zapewniamy możliwość indywidualnych ustaleń celem poszerzenia zakresu działań marketingowych dotyczących Państwa oferty.

Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami:

Rezydent Nieruchomości Jacek Lewandowski
Toruń, ul. Kraszewskiego 27 lok. 2
Szczegóły oferty

Cena245 000 PLN

Cena za m27 469,51 PLN

Powierzchnia32,80 m2

Liczba pokoi2

Piętro1

Liczba pięter11

RynekWtórny

Rok budowy1970