Rozgarty

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
560 000 PLN
Cena za m2
4 000 PLN
Powierzchnia
140 m2
Powierzchnia użytkowa
120 m2
Powierzchnia działki
850 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Do wykończenia
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2017
Rynek
Wtórny
Numer oferty
274/4936/ODS

Opis nieruchomości

Przedstawiam dom wolnostojący o łącznej powierzchni 140m2 usytuowany na działce o powierzchni 850m w pod toruńskiej miejscowości Rozgarty.
Projekt domu, łączy funkcjonalność z efektownym wyglądem. Posiada salon, trzy sypialnie, dwie łazienki, kuchnię otwartą na salon, garderobę, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż w bryle budynku. Powierzchnia użytkowa wynosi 120 m2 i garaż 20 m2.
Nieruchomość wykończona w poszerzonym standardzie deweloperskim, dodatkowo w cenie nieruchomości znajduje się ogrodzenie boczne, chodnik od furtki do drzwi i dodatkowo ścieżka dookoła budynku, zadaszenie tarasu, okna pasywne - trzyszybowe, przesuwne wejście na taras, pompa powietrza oraz zieleń przed budynkiem.
Nieruchomość wybudowana z suporeksu, ocieplona styropianem 16cm.
Dom znajduje się na nowoczesnym osiedle domów jednorodzinnych zlokalizowanym w otoczeniu natury i lasów. Kompleks został zaaranżowany na atrakcyjnym terenie, w bliskim sąsiedztwie obszarów leśnych. Przyszli mieszkańcy skorzystają z pełnej infrastruktury technicznej i drogowej (brukowane i oświetlone ulice). Inwestycja charakteryzuje się znakomitym skomunikowaniem z pobliskim Toruniem. Dojazd z inwestycji do centrum Torunia zajmuje nie więcej niż 10 minut.
Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi.

Cena do negocjacji.

Polecam i zapraszam do prezentacji!

KONTAKT: Izabela Liwak-Michalska tel. 516-193-214

WIĘCEJ ZDJĘĆ I OPIS OFERTY:
http://www.rezydent.nieruchomosci.pl/pl/oferta.php?oferta=22263

OFERUJEMY BEZPŁATNE I KOMPLEKSOWE DORADZTWO W ZAKRESIE POZYSKIWANIA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI.
*
*
*
*
*
*
*
******************************************************************
Rezydent Inwestycje sp z o.o. to firma zajmująca się obrotem nieruchomościami oraz doradztwem na toruńskim rynku nieruchomości, szczycąca się tradycjami sięgającymi 2006 roku, wkrótce obchodząca dziesiąte urodziny. W tym czasie pomogliśmy setkom naszych klientów w skutecznym przeprowadzeniu często niezwykle skomplikowanych transakcji sprzedaży i najmu. Prowadzimy kompleksową i profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości oraz pomagamy w znalezieniu możliwości finansowania ich zakupu.
Praca naszego biura nie ogranicza się do skojarzenia stron, często wymaga naszej specjalistycznej wiedzy w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do realizacji transakcji, rzetelnego sprawdzenia stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia negocjacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i zaplanowania całej logistyki związanej z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją. Współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi na rynku nieruchomości, notariuszami i rzeczoznawcami majątkowymi, oferujemy również pomoc w profesjonalnej obsłudze inwestycji skracającej zdecydowanie czas jej realizacji.
Rezydent Inwestycje sp. z o.o. to doświadczony zespół doradców od lat związanych z rynkiem nieruchomości, często specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych. To wyspecjalizowanie gwarantuje Państwu, że wspiera Was fachowiec, który z powodzeniem jest w stanie rzucić światło na ważne, często niedostrzegane detale, tym samym dając Państwu komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas całego procesu przeprowadzania transakcji.
Gwarancją fachowej obsługi w naszym biurze jest licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami. Posiadamy również ubezpieczenie OC związane z działalnością pośrednika na rynku nieruchomości.
Ofertom sprzedaży i wynajmu znajdującym się pod naszą opieką zapewniamy stałą i efektywną reklamę na wszystkich najważniejszych portalach branżowych oraz poprzez inne kanały umożliwiające nam dotarcie do potencjalnych nabywców.
Zapewniamy możliwość indywidualnych ustaleń celem poszerzenia zakresu działań marketingowych dotyczących Państwa oferty.

Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami:

• Rezydent Inwestycje sp. z o.o.
• Toruń, ul. Legionów 15
• telefon: (56) 658 57 08
• e-mail do biura: biuro@rezydent.nieruchomosci.pl

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Ytong
  • Dach: Dachówka
  • Liczba tarasów: 1
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Gaz: Tak

Kontakt

Izabela Liwak Michalska

Izabela Liwak Michalska

Mobile:
516 193 214
Email:
iza@rezydent.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Rezydent Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Rezydent Nieruchomości z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Rynek Nowomiejski 4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).