Wielka Nieszawka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
410 000 PLN
Cena za m2
2 369,94 PLN
Powierzchnia
173 m2
Powierzchnia użytkowa
142 m2
Powierzchnia działki
3 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Surowy zamknięty
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2012
Rynek
Wtórny
Numer oferty
526/4936/ODS

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 3000 metrów.
Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 142 metry kwadratowe składa się z trzech pokoi, salonu, otwartą na salon kuchnią, łazienka. W bryle budynku znajduje się również garaż z wejściem na poddasze użytkowe z którego można zrobić osobne, samodzielne mieszkanie.
Dom zbudowany z suporeksu, stropy betonowe, okna plastikowe, drzwi garażowe na pilota. Posesja nieruchomości w całości ogrodzona.
Na terenie nieruchomości znajdują się także fundamenty lokalu handlowego o powierzchni 108 m2.
Na działce woda oraz kanalizacja, prąd doprowadzony do nieruchomości.
W pobliżu aquapark, nowo wybudowany Olęderski Park Etnograficzny, liczne sklepy. Doskonały dojazd do Torunia oraz do Cierpic.

Serdecznie polecam i zapraszam do oglądania.
Izabela Liwak-Michalska

Rezydent Nieruchomości
tel: 516-193-214
email: iza@rezydent.nieruchomosci.pl

WIĘCEJ ZDJĘĆ I OPIS OFERTY:
http://www.rezydent.nieruchomosci.pl/pl/oferta.php?oferta=22247

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNE I KOMPLEKSOWE DORADZTWO W ZAKRESIE POZYSKIWANIA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
*
*
*
*
*
*
*
******************************************************************
Rezydent Inwestycje sp z o.o. to firma zajmująca się obrotem nieruchomościami oraz doradztwem na toruńskim rynku nieruchomości, szczycąca się tradycjami sięgającymi 2006 roku. W tym czasie pomogliśmy setkom naszych klientów w skutecznym przeprowadzeniu często niezwykle skomplikowanych transakcji sprzedaży i najmu. Prowadzimy kompleksową i profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości oraz pomagamy w znalezieniu możliwości finansowania ich zakupu.
Praca naszego biura nie ogranicza się do skojarzenia stron, często wymaga naszej specjalistycznej wiedzy w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do realizacji transakcji, rzetelnego sprawdzenia stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia negocjacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i zaplanowania całej logistyki związanej z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją. Współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi na rynku nieruchomości, notariuszami i rzeczoznawcami majątkowymi, oferujemy również pomoc w profesjonalnej obsłudze inwestycji skracającej zdecydowanie czas jej realizacji.
Rezydent Inwestycje sp. z o.o. to doświadczony zespół doradców od lat związanych z rynkiem nieruchomości, często specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych. To wyspecjalizowanie gwarantuje Państwu, że wspiera Was fachowiec, który z powodzeniem jest w stanie rzucić światło na ważne, często niedostrzegane detale, tym samym dając Państwu komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas całego procesu przeprowadzania transakcji.
Ofertom sprzedaży i wynajmu znajdującym się pod naszą opieką zapewniamy stałą i efektywną reklamę na wszystkich najważniejszych portalach branżowych oraz poprzez inne kanały umożliwiające nam dotarcie do potencjalnych nabywców.
Zapewniamy możliwość indywidualnych ustaleń celem poszerzenia zakresu działań marketingowych dotyczących Państwa oferty.

Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami:

• Rezydent Inwestycje sp. z o.o.
• Toruń, ul. Rynek Nowomiejski 4
• telefon: (56) 658 57 08
• e-mail do biura: biuro@rezydent.nieruchomosci.pl

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Ytong
  • Dach: Dachówka
  • Liczba tarasów: 1
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Izabela Liwak Michalska

Izabela Liwak Michalska

Mobile:
516 193 214
Email:
iza@rezydent.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Rezydent Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Rezydent Nieruchomości z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Rynek Nowomiejski 4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).