Toruń

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 800 000 PLN
Cena za m2
3 007,52 PLN
Powierzchnia
931 m2
Powierzchnia użytkowa
800 m2
Powierzchnia działki
245 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
22
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Kamienica
Rok budowy
1938
Rynek
Wtórny
Numer oferty
440/4936/ODS

Opis nieruchomości

Budynek zbudowany jest z trzech części składowych:
późnogotyckiej kamienicy z XV wieku od strony ulicy , która była mieszkaniem i spichlerzem zbożowym toruńskich mieszczan (Hanza). Remont kapitalny, pod nadzorem Miejskiego Konserwatora Zabytków, był przeprowadzony w 2000/2001 roku. Restaurację zabytkowej drewnianej konstrukcji kamienicy, elewację oraz detale wykonali konserwatorzy zabytków.
Gotycką piwnicę, z wejściem od ulicy, o powierzchni około 100 m2, zaprojektowano i wykonano z przeznaczeniem na pub, restaurację lub kawiarnię,
parter (wejście niezależne od piwnicy) z przeznaczeniem na recepcję,
trzy piętra i poddasze (powierzchnia każdej kondygnacji to około 120 m 2) zaprojektowano jako pokoje hotelowe (przygotowane są do tej funkcji instalacje). Nie zbudowane są ścianki działowe, zatem całość można wykorzystać jako powierzchnie biurowe.
nowo wybudowanej oficyny tylnej, trzypietrowej o powierzchni pietra około 60 m 2 z przeznaczeniem na pokoje hotelowe lub biura,
patio, łączącego parter kamienicy i oficyny tylnej, pokrytego poliwęglanowym (przepuszczalnym dla światła) dachem opartym na konstrukcji z aluminium, o powierzchni około 80 m2 z przeznaczeniem na rekreację i/lub salę restauracyjną, czy kawiarenkę.

Całość zaprojektowana i wykonana zastała z przeznaczeniem na hotel z dwudziestoma dwoma pokojami. Nie zbudowano, co wspomniano, ścianek działowych i łazienek więc budynki mogą być wykończone z przeznaczeniem jako biuro. Wszystkie założone instalacje są nowe, ogrzewanie jest gazowe. Kamienica położona jest nad Wisłą w najstarszej zachodniej części Starego Miasta.
Cena netto + VAT

Kontakt: Jacek Lewandowski 56 645 55 22

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNE I KOMPLEKSOWE DORADZTWO W ZAKRESIE POZYSKIWANIA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Cegła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Alarm: Tak
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak

Kontakt

Jacek Lewandowski

Jacek Lewandowski

Telefon:
56 645 55 22
E-mail:
jacek@rezydent.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Rezydent Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Rezydent Nieruchomości z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Rynek Nowomiejski 4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).