Toruń

Koniuchy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
849 000 PLN
Cena za m2
4 690,61 PLN
Powierzchnia
181 m2
Piętro
0
Liczba pięter
1
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Medyczne, Biurowe, Sportowo/Rekreacyjne, Inne
Stan budynku
Idealny
Parking naziemny
Tak
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Willa
Rok budowy
2003
Dostępne od
2019-03-20
Numer oferty
52/4936/OLS

Opis nieruchomości

Nieruchomość gruntowa, położona w Toruniu przy ul. Bartkiewiczówny, na osiedlu Koniuchy. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 508 m2. Działka zabudowana jest wolnostojącym budynkiem o powierzchni użytkowej 181,0 m2 oraz budynkiem garażowym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 31,1 m2.

Teren płaski, ogrodzony, zagospodarowany. Liczna zieleń ogrodowa (krzewy i drzewa ozdobne). W części ogrodowej rozprowadzone oświetlenie.

Wolnostojący budynek piętrowy niepodpiwniczony, z dachem dwuspadowym, krytym blachodachówką. Lokal wznoszony w latach 2000 -2003. Na parterze budynku znajdują się pomieszczenia handlowo-usługowe oraz pomocnicze i komunikacyjne, na pierwszym piętrze pomieszczenia mieszkalne (możliwość adaptacji na użytkowe). Budynek wyposażony w instalacje: wodną, kanalizacyjną, energii elektrycznej, gazową, c.o., telefoniczną, alarmową, domofonową. Ogrzewanie gazowe (piec gazowy Viessmann), kominek.

Budynek garażowy

Garaż dwustanowiskowy dla samochodów osobowych. Murowany, z drewnianym stropodachem krytym dachówką ceramiczną. Budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 31,1m2.


Pełna własność z KW.

Sprzedaż – FV Vat ZW. Kupujący zwolniony z PCC.

Opłaty w zależności od zużycia i pory roku kształtują się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych miesięcznie.

~~ KONTAKT: MICHAŁ NODZYŃSKI , tel: 516-193-215
~~ WWW.REZYDENT.NIERUCHOMOSCI.PL
~~ RYNEK NOWOMIEJSKI 4, 87-100 Toruń

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNE I KOMPLEKSOWE DORADZTWO W ZAKRESIE POZYSKIWANIA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI.
USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ.

Mapa

Kontakt

Michał Nodzyński

Michał Nodzyński

Mobile:
516 193 215
Email:
michal@rezydent.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Rezydent Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Rezydent Nieruchomości z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Rynek Nowomiejski 4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).