Toruń

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
139 000 PLN
Cena za m2
2 074,63 PLN
Powierzchnia
67 m2
Piętro
Parter
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Rynek
Wtórny
Numer oferty
77/4936/OLS

Opis nieruchomości

POLECAM PAŃSTWU GOTOWY, URZĄDZONY, DOCHODOWY I KOMPLETNY LOKAL NA TORUŃSKIEJ STARÓWCE!!! - ODSTĄPIENIE FUNKCJONUJĄCEGO BIZNESU

*** REZYDENT - AKTUALNA BAZA OFERT TO PODSTAWA PROFESJONALNEJ USŁUGI!!! ***

Przedmiotem sprzedaży jest odstąpienie funkcjonującego biznesu wraz z pełnym wyposażeniem lokalu oraz know how.
Przedstawiam Państwu elegancki, klimatyczy lokal o przeznaczeniu gastronomicznym i usługowym zlokalizowany w bardzo dobrym punkcie - Stare Miasto w Toruniu. Metraż: 67 m2. Lokal usytuowany jest na parterze przy ruchliwej ulicy, z oddzielnym wejściem z ulicy. Wyposażony jest w klimatyzację.
Składa się z przestronnej sali, łazienki oraz zaplecza.

Lokal działający od 14 lat jako kawiarnia. Jest w pełni wyposażony i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.
Przed lokalem możliwość korzystania z ogródka.

Koszt przejęcia funkcjonującego lokalu wraz z pełnym wyposażeniem: 139.000 zł.
Koszt wynajmu lokalu: 4200 zł (w tym czynsz do wspólnoty), dodatkowo płatny prąd, woda i gaz według zużycia. Kaucja: 0 zł.

Polecam ze względu na doskonałą lokalizację.

Kontakt: Izabela Liwak-Michalska, tel. 516-193-214

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNE I KOMPLEKSOWE DORADZTWO W ZAKRESIE POZYSKIWANIA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
*
*
*
*
*
*
*
******************************************************************
Rezydent Nieruchomości to firma zajmująca się obrotem nieruchomościami oraz doradztwem na toruńskim rynku nieruchomości, szczycąca się tradycjami sięgającymi 2006 roku. W tym czasie pomogliśmy setkom naszych klientów w skutecznym przeprowadzeniu często niezwykle skomplikowanych transakcji sprzedaży i najmu. Prowadzimy kompleksową i profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości oraz pomagamy w znalezieniu możliwości finansowania ich zakupu.
Praca naszego biura nie ogranicza się do skojarzenia stron, często wymaga naszej specjalistycznej wiedzy w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do realizacji transakcji, rzetelnego sprawdzenia stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia negocjacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i zaplanowania całej logistyki związanej z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją. Współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi na rynku nieruchomości, notariuszami i rzeczoznawcami majątkowymi, oferujemy również pomoc w profesjonalnej obsłudze inwestycji skracającej zdecydowanie czas jej realizacji.
Rezydent Nieruchomości to doświadczony zespół doradców od lat związanych z rynkiem nieruchomości, często specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych. To wyspecjalizowanie gwarantuje Państwu, że wspiera Was fachowiec, który z powodzeniem jest w stanie rzucić światło na ważne, często niedostrzegane detale, tym samym dając Państwu komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas całego procesu przeprowadzania transakcji.
Ofertom sprzedaży i wynajmu znajdującym się pod naszą opieką zapewniamy stałą i efektywną reklamę na wszystkich najważniejszych portalach branżowych oraz poprzez inne kanały umożliwiające nam dotarcie do potencjalnych nabywców.
Zapewniamy możliwość indywidualnych ustaleń celem poszerzenia zakresu działań marketingowych dotyczących Państwa oferty.

Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami:

• Rezydent Nieruchomości
• Toruń, ul. Kraszewskiego 27 lok. 2

Mapa

Kontakt

Izabela Liwak Michalska

Izabela Liwak Michalska

Telefon:
516 193 214
E-mail:
iza@rezydent.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Rezydent Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Rezydent Nieruchomości z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Rynek Nowomiejski 4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).