Toruń

Bydgoskie Przedmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 500 PLN
Cena za m2
29,11 PLN
Powierzchnia
154,60 m2
Piętro
1
Przeznaczenie
Biurowe
Kaucja
5500
Min. okres najmu (w latach)
1
Numer oferty
333/4936/OLW

Opis nieruchomości

*** REZYDENT - AKTUALNA BAZA OFERT TO PODSTAWA PROFESJONALNEJ USŁUGI!!! ***

Przedstawiam Państwu przestronne, nietuzinkowe, pięciopokojowe mieszkanie usytuowane w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy, zlokalizowane blisko toruńskiej Starówki na Osiedlu Bydgoskie Przedmieście w Toruniu. Mieszkanie z DWOMA BALKONAMI Widok na PARK! Powierzchnia: 153,60 m2.
Część mieszkania została zaadoptowana pod biura. Możliwość zaadoptowania całego mieszkania.
Standard wykończenia: Ściany: gładź, kafle; Podłogi: parkiet, terakota, gres polerowany; Okna: drewniane; Drzwi wewnętrzne: oryginalne starego typu; Instalacje: wymienione.
Wyposażenie oferowane: meble kuchenne, płyta gazowa, piekarnik, okap, armatura łazienkowa, szafa w przedpokoju. Możliwość umeblowania mieszkania.

Możliwość wynajęcia lokalu firmie lub osobie prywatnej.

Do mieszkania przynależy piwnica ok 30m2.

Polecam ze względu na idealną lokalizację oraz niesamowicie ciekawy rozkład mieszkania.

Koszt wynajmu: 4500 zł plus czynsz do spółdzielni 988 zł/4 osoby, dodatkowo gaz i prąd według zużycia.

Kontakt: Izabela Liwak-Michalska

Rezydent Nieruchomości
tel: 516-193-214
email: iza@rezydent.nieruchomosci.pl

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNE I KOMPLEKSOWE DORADZTWO W ZAKRESIE POZYSKIWANIA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
*
*
*
*
*
*
*
******************************************************************
Rezydent Nieruchomości to firma zajmująca się obrotem nieruchomościami oraz doradztwem na toruńskim rynku nieruchomości, szczycąca się tradycjami sięgającymi 2006 roku. W tym czasie pomogliśmy setkom naszych klientów w skutecznym przeprowadzeniu często niezwykle skomplikowanych transakcji sprzedaży i najmu. Prowadzimy kompleksową i profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości oraz pomagamy w znalezieniu możliwości finansowania ich zakupu.
Praca naszego biura nie ogranicza się do skojarzenia stron, często wymaga naszej specjalistycznej wiedzy w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do realizacji transakcji, rzetelnego sprawdzenia stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia negocjacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i zaplanowania całej logistyki związanej z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją. Współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi na rynku nieruchomości, notariuszami i rzeczoznawcami majątkowymi, oferujemy również pomoc w profesjonalnej obsłudze inwestycji skracającej zdecydowanie czas jej realizacji.
Rezydent Nieruchomości to doświadczony zespół doradców od lat związanych z rynkiem nieruchomości, często specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych. To wyspecjalizowanie gwarantuje Państwu, że wspiera Was fachowiec, który z powodzeniem jest w stanie rzucić światło na ważne, często niedostrzegane detale, tym samym dając Państwu komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas całego procesu przeprowadzania transakcji.
Ofertom sprzedaży i wynajmu znajdującym się pod naszą opieką zapewniamy stałą i efektywną reklamę na wszystkich najważniejszych portalach branżowych oraz poprzez inne kanały umożliwiające nam dotarcie do potencjalnych nabywców.
Zapewniamy możliwość indywidualnych ustaleń celem poszerzenia zakresu działań marketingowych dotyczących Państwa oferty.

Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami:

• Rezydent Nieruchomości Jacek Lewandowski
• Toruń, ul. Kraszewskiego 27 lok. 2

Kontakt

Izabela Liwak Michalska

Izabela Liwak Michalska

Telefon:
516 193 214
E-mail:
iza@rezydent.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Rezydent Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Rezydent Nieruchomości z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Rynek Nowomiejski 4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).