Toruń

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 900 PLN
Cena za m2
50,88 PLN
Powierzchnia
57 m2
Piętro
-1
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Kaucja
3400
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Numer oferty
335/4936/OLW

Opis nieruchomości

*** REZYDENT - AKTUALNA BAZA OFERT TO PODSTAWA PROFESJONALNEJ USŁUGI!!! ***

Przedstawiam Państwu elegancki, klimatyczy lokal usytuowany w przyziemiu w zabytkowej, wyremontowanej kamienicy z XIII wieku, zlokalizowany w dzielnicy Stare Miasto w Toruniu w pobliżu Wisły, w bardzo ruchliwym punkcie. Metraż z KW: 46,70 m2, w rzeczywistości: 56,70 m2. Nadaje się na małą gastronomię, kawiarnię, winiarnię lub jakąkolwiek inną działalność. Lokal składa się z sali głównej z drewnianym barem, pomieszczenia kuchennego, 2 łazienek. Ściany z czerwonej oryginalnej cegły, pod sufitem belki drewniane 40 na 40 cm, na podłodze terakota. W sali głównej znajduje się kominek z rozprowadzeniem gorącego powietrza, tworzący niepowtarzalną atmosferę.
bar wykonany z grubej drewnianej deski, nisze pod oknami zaadaptowane jako siedziska; 4 okna, w oknach i drzwiach kute kraty.
Przed lokalem możliwość korzystania z ogródka.

Polecam ze względu na doskonałą lokalizację oraz potencjał.

Lokal wolny od zaraz.

Koszt wynajmu: przez pierwszy rok czynsz najmu wynosił będzie 2900 zł, przez następne lata - 3400 zł, dodatkowo płatne: prąd i woda według zużycia oraz podatek od nieruchomości 550 zł na rok. Kaucja: 3400 zł.
Cena podlega negocjacji!!!

Kontakt: Izabela Liwak-Michalska, tel. 516-193-214


ZAPEWNIAMY BEZPŁATNE I KOMPLEKSOWE DORADZTWO W ZAKRESIE POZYSKIWANIA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
*
*
*
*
*
*
*
******************************************************************
Rezydent Nieruchomości to firma zajmująca się obrotem nieruchomościami oraz doradztwem na toruńskim rynku nieruchomości, szczycąca się tradycjami sięgającymi 2006 roku. W tym czasie pomogliśmy setkom naszych klientów w skutecznym przeprowadzeniu często niezwykle skomplikowanych transakcji sprzedaży i najmu. Prowadzimy kompleksową i profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości oraz pomagamy w znalezieniu możliwości finansowania ich zakupu.
Praca naszego biura nie ogranicza się do skojarzenia stron, często wymaga naszej specjalistycznej wiedzy w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do realizacji transakcji, rzetelnego sprawdzenia stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia negocjacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i zaplanowania całej logistyki związanej z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją. Współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi na rynku nieruchomości, notariuszami i rzeczoznawcami majątkowymi, oferujemy również pomoc w profesjonalnej obsłudze inwestycji skracającej zdecydowanie czas jej realizacji.
Rezydent Nieruchomości to doświadczony zespół doradców od lat związanych z rynkiem nieruchomości, często specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych. To wyspecjalizowanie gwarantuje Państwu, że wspiera Was fachowiec, który z powodzeniem jest w stanie rzucić światło na ważne, często niedostrzegane detale, tym samym dając Państwu komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas całego procesu przeprowadzania transakcji.
Ofertom sprzedaży i wynajmu znajdującym się pod naszą opieką zapewniamy stałą i efektywną reklamę na wszystkich najważniejszych portalach branżowych oraz poprzez inne kanały umożliwiające nam dotarcie do potencjalnych nabywców.
Zapewniamy możliwość indywidualnych ustaleń celem poszerzenia zakresu działań marketingowych dotyczących Państwa oferty.

Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami:

• Rezydent Nieruchomości
• Toruń, ul. Kraszewskiego 27 lok. 2

Kontakt

Izabela Liwak Michalska

Izabela Liwak Michalska

Telefon:
516 193 214
E-mail:
iza@rezydent.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Rezydent Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Rezydent Nieruchomości z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Rynek Nowomiejski 4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).