Toruń

Stawki, ul. Włocławska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
499 000 PLN
Cena za m2
4 090,16 PLN
Powierzchnia
122 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1999
Czynsz administracyjny
800 PLN
Numer oferty
4055/4936/OMS

Opis nieruchomości

ATRAKCYJNA OFERTA!!!
Mieszkanie w bloku z cegly wybudowanym w 1999 roku, na drugim i trzecim piętrze. Spokojna okolica, w pobliżu przystanek autobusu nr 11, las, sklepy spożywcze. Mieszkanie składa sie z kuchni z wielkim (ok.40m2) salonem, holu, ubikacji i jednej sypialni na dolnym poziomie oraz dwóch sypialni i łazienki na górnym poziomie.
Kuchnia i łazienki nowoczesne. Parkiety lub kafelki na podłogach.
Mieszkanie odświeżone: nowe panele na podłogach w pokojach, glazura w kuchni, łazienkach i holu, świeżo położona gładź na ścianach w całym mieszkaniu. Dodatkowo możliwość kupna garażu z bezpośrednim wejściem do bloku.

~~ KONTAKT: MICHAŁ NODZYŃSKI , tel: 516-193-215
~~ WWW.REZYDENT.NIERUCHOMOSCI.PL

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNE I KOMPLEKSOWE DORADZTWO W ZAKRESIE POZYSKIWANIA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

Mapa

Kontakt

Michał Nodzyński

Michał Nodzyński

Mobile:
516 193 215
Email:
michal@rezydent.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Rezydent Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Rezydent Nieruchomości z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Rynek Nowomiejski 4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).