Toruń

Bydgoskie Przedmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
244 950 PLN
Cena za m2
6 362,34 PLN
Powierzchnia
38,50 m2
Liczba pokoi
2
Liczba pięter
6
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1989
Numer oferty
4184/4936/OMS

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA
Toruń, Bydgoskie Przedmieście, ul. Krasińskiego, 5 minut pieszo na Starówkę. W najbliższej okolicy znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy spożywcze, Parki Miejski, Ogród Zoobotaniczny, Plaża Miejska na Błoniach Nadwiślańskich.

BUDYNEK
6-kondygnacyjny blok z windą wybudowany z cegły w 1989 roku. Teren osiedla ogrodzony, monitorowany. Klatka schodowa zadbana, sąsiedztwo spokojne, liczne miejsca parkingowe przed blokiem.

MIESZKANIE
Po generalnym remoncie, położone na parterze, o południowej ekspozycji okien, o powierzchni 38,5m², na którą składa się:
-salon,
-sypialnia,
-łazienka,
-kuchnia,
-przedpokój.
Balkon ok. 3m².
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, istnieje możliwość dalszego wynajmowania obecnym najemcom.

CENA
244 950 PLN

Oferta dostępna tylko u nas!
Polecamy i zapraszamy do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT
56 645 55 22
Rezydent Nieruchomości

Mapa

Kontakt

Jacek Lewandowski

Jacek Lewandowski

Telefon:
56 645 55 22
E-mail:
jacek@rezydent.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Rezydent Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Rezydent Nieruchomości z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Rynek Nowomiejski 4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).