Toruń

Mokre, ul. Władysława Warneńczyka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 000 PLN
Powierzchnia
32,80 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
11
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1970
Kaucja
1500
Numer oferty
509/4936/OMW

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,80 m2, zlokalizowane nieopodal centrum na osiedlu Mokre Przedmieście. Lokal położony jest na pierwszym piętrze w budynku z windą.
Standard wykończenia mieszkania: Ściany: gładź, kafle; Podłogi: panele, mozaika, terakota.

Mieszkanie po kapitalnym remoncie - wymienione wszystkie instalacje, nowe okna, parapety, podłogi, drzwi drewniane. Do mieszkania przynależy piwnica. Przed budynkiem parking zamykany. W bezpośrednim sąsiedztwie Lidl, Biedronka, punkty usługowe Polo Market. Bezpośrednio przed budynkiem przystanki autobusowe i tramwajowe.

Koszt wynajmu: 1000 zł plus czynsz do wspólnoty ok. 420 zł/2 osoby, dodatkowo prąd według zużycia.

Atuty nieruchomości: bliskość Starego Miasta, bardzo dobry dojazd do UMK.

Zapraszam na prezentację.

~~ KONTAKT: IZABELA LIWAK-MICHALSKA , tel: 516-193-214

~~ WWW.REZYDENT.NIERUCHOMOSCI.PL

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNE I KOMPLEKSOWE DORADZTWO W ZAKRESIE POZYSKIWANIA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------Rezydent Nieruchomości to firma zajmująca się obrotem nieruchomościami oraz doradztwem na toruńskim rynku nieruchomości, szczycąca się tradycjami sięgającymi 2006 roku. W tym czasie pomogliśmy setkom naszych klientów w skutecznym przeprowadzeniu często niezwykle skomplikowanych transakcji sprzedaży i najmu. Prowadzimy kompleksową i profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości oraz pomagamy w znalezieniu możliwości finansowania ich zakupu.
Praca naszego biura nie ogranicza się do skojarzenia stron, często wymaga naszej specjalistycznej wiedzy w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do realizacji transakcji, rzetelnego sprawdzenia stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia negocjacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i zaplanowania całej logistyki związanej z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją. Współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi na rynku nieruchomości, notariuszami i rzeczoznawcami majątkowymi, oferujemy również pomoc w profesjonalnej obsłudze inwestycji skracającej zdecydowanie czas jej realizacji.
Rezydent Nieruchomości to doświadczony zespół doradców od lat związanych z rynkiem nieruchomości, często specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych. To wyspecjalizowanie gwarantuje Państwu, że wspiera Was fachowiec, który z powodzeniem jest w stanie rzucić światło na ważne, często niedostrzegane detale, tym samym dając Państwu komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas całego procesu przeprowadzania transakcji.
Ofertom sprzedaży i wynajmu znajdującym się pod naszą opieką zapewniamy stałą i efektywną reklamę na wszystkich najważniejszych portalach branżowych oraz poprzez inne kanały umożliwiające nam dotarcie do potencjalnych nabywców.
Zapewniamy możliwość indywidualnych ustaleń celem poszerzenia zakresu działań marketingowych dotyczących Państwa oferty.

Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami:

Rezydent Nieruchomości
Toruń, ul. Kraszewskiego 27 lok. 2

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak

Mapa

Kontakt

Izabela Liwak Michalska

Izabela Liwak Michalska

Telefon:
516 193 214
E-mail:
iza@rezydent.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Rezydent Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Rezydent Nieruchomości z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Rynek Nowomiejski 4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).