Toruń

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 000 PLN
Cena za m2
3 267,97 PLN
Powierzchnia
459 m2
Powierzchnia działki
170 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Mieszkalne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Handlowo/Usługowe, Inne, Biurowe, Gastronomiczne, Inne
Rok budowy
1938
Numer oferty
27/4936/OOS

Opis nieruchomości

Kamienica na Starym Mieście w Toruniu składająca się z:
Kamienica mieszkalna-frontowa i oficyna o łacznej powierzchni 459,8m2 , powierzchnia zabudowy 145,43m2, powierzchnia podwórza 24,4m2. Kamienica zlokalizowana jest w bliskiej odległości od ul. Szerokiej. Wejście do budynku bezpośrednio z ulicy, przejście do zespołu oficyn na poziomie parteru. Zespól składa się z 6 obiektów; 1 kamienica frontowa, 2 oficyna-klatka schodowa, 3 oficyna północno-zach., 4.oficyna środkowa, 5.oficyna połud.-wschodnia, 6.oficyna północno-wschodnia.
1.Kamienica frontowa jest całkowicie podpiwniczona , ma użytkowy parter,trzy pietra mieszkalne i poddasze użytkowe.Na parterze korytarz przejściowy prowadzący do oficyny mieszczącej klatkę schodową(2)
Oficyna (3) podpiwniczona jednopiętrowa mieśći po jednym pomieszczeniu na każdej kondygnacji.Między oficyna 2 a 3 jednopiętrowy łąćznik.Oficyna (4) częściowo podpiwniczona , dwupiętrowa mieszkalna, na parterze warsztat.Na każdej kondygnacji po dwa pomieszczenia.Oficyna (5) niepodpiwniczona mieszkalna, dwupiętrowa.Oficyna (6) podpiwniczona trzypiętrowa, mieśći klatkę schodową i po jednym pomieszczeniu na każdej kondygnacji.
Stan techniczny budynku frontowego dość dobry, stan techniczny oficyn zły lub dostateczny.
Dane liczbowe
Piwnice 58,3 mkw
pomieszczenia parteru 101.5 m kw
pomieszczenia 1 piętra 101,6m kw
pomieszczenia 2 piętra 94,5 m kw
pomieszczenia 3 pietra 53,6 m kw
pomieszczenia 4 piętra 50,3 m kw

Posiadamy projekt na przebudowę kamienicy głównie oficyny i zrobienia apartamentowca.Kamienica w całości pusta.W załaczniku rzut kamienicy i zdjęcia.

Polecam Jacek Lewandowski tel 516-193-217

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNE I KOMPLEKSOWE DORADZTWO W ZAKRESIE POZYSKIWANIA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
*
*
*
*
*
*
*
******************************************************************
Rezydent Inwestycje sp z o.o. to firma zajmująca się obrotem nieruchomościami oraz doradztwem na toruńskim rynku nieruchomości, szczycąca się tradycjami sięgającymi 2006 roku, wkrótce obchodząca dziesiąte urodziny. W tym czasie pomogliśmy setkom naszych klientów w skutecznym przeprowadzeniu często niezwykle skomplikowanych transakcji sprzedaży i najmu. Prowadzimy kompleksową i profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości oraz pomagamy w znalezieniu możliwości finansowania ich zakupu.
Praca naszego biura nie ogranicza się do skojarzenia stron, często wymaga naszej specjalistycznej wiedzy w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do realizacji transakcji, rzetelnego sprawdzenia stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia negocjacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i zaplanowania całej logistyki związanej z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją. Współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi na rynku nieruchomości, notariuszami i rzeczoznawcami majątkowymi, oferujemy również pomoc w profesjonalnej obsłudze inwestycji skracającej zdecydowanie czas jej realizacji.
Rezydent Inwestycje sp. z o.o. to doświadczony zespół doradców od lat związanych z rynkiem nieruchomości, często specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych. To wyspecjalizowanie gwarantuje Państwu, że wspiera Was fachowiec, który z powodzeniem jest w stanie rzucić światło na ważne, często niedostrzegane detale, tym samym dając Państwu komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas całego procesu przeprowadzania transakcji.
Gwarancją fachowej obsługi w naszym biurze jest licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami. Posiadamy również ubezpieczenie OC związane z działalnością pośrednika na rynku nieruchomości.
Ofertom sprzedaży i wynajmu znajdującym się pod naszą opieką zapewniamy stałą i efektywną reklamę na wszystkich najważniejszych portalach branżowych oraz poprzez inne kanały umożliwiające nam dotarcie do potencjalnych nabywców.
Zapewniamy możliwość indywidualnych ustaleń celem poszerzenia zakresu działań marketingowych dotyczących Państwa oferty.

Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami:

• Rezydent Inwestycje sp. z o.o.
• Toruń, ul. Legionów 15
• telefon: (56) 658 57 08
• e-mail do biura: biuro@rezydent.nieruchomosci.pl

Parametry dodatkowe

  • Wysokość pomieszczeń (cm): 22000

Kontakt

Jacek Lewandowski

Jacek Lewandowski

Telefon:
56 645 55 22
E-mail:
jacek@rezydent.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Rezydent Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Rezydent Nieruchomości z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Rynek Nowomiejski 4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).