Mała Nieszawka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 700 PLN
Cena za m2
13,50 PLN
Powierzchnia
200 m2
Powierzchnia działki
925 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie (obiekt)
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Inne, Handlowo/Usługowe, Inne
Rodzaj budynku
Restauracja
Nazwa budynku
Bar
Numer oferty
24/4936/OOW

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu do wynajmu jednokondygnacyjny obiekt gastronomiczny z zapleczem kuchennym o powierzchni użytkowej 200 m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 925 m2 z częścią parkingowa dla samochodów osobowych. Nieruchomość zlokalizowana jest przy obwodnicy Torunia (Skrzyżowanie tras krajowych 10 i 15) i posiada bezpośredni wjazd z drogi krajowej nr 10.
Budynek oddany do użytku w 1990 roku, składa się na parterze z: sali baru z bufetem, dwóch pomieszczeń kuchennych, pomieszczenia przygotowalni, magazynu, WC dla personelu, dwóch pomieszczeń socjalnych, biura, WC damskiego i męskiego dla klientów. W części piwnicznej budynku znajduje się kotłownia i pomieszczenie magazynowe. Lokal wyposażony jest w instalację energii elektrycznej i siły, jak również system centralnego ogrzewania z piecem węglowym oraz gaz. Woda i kanalizacja podłączone są do sieci gminnej. Istnieje również sieć internetowo-telekomunikacyjna.
Mimo że obiekt przystosowany jest bezpośrednio do prowadzenia małej gastronomii, nadaje się również pod inne formy działalności gospodarczej wymagające dogodnej lokalizacji, łatwego dojazdu, wysokiego poziomu ekspozycji businessu oraz bezpośredniego dostępu do posesji z trasy krajowej.
Do podanej ceny należy doliczyć VAT.

Kontakt w sprawie oferty - Jacek Lewandowski tel 516-193-217

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNE I KOMPLEKSOWE DORADZTWO W ZAKRESIE POZYSKIWANIA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
*
*
*
******************************************************************
Rezydent Inwestycje sp z o.o. to firma zajmująca się obrotem nieruchomościami oraz doradztwem na toruńskim rynku nieruchomości, szczycąca się tradycjami sięgającymi 2006 roku, wkrótce obchodząca dziesiąte urodziny. W tym czasie pomogliśmy setkom naszych klientów w skutecznym przeprowadzeniu często niezwykle skomplikowanych transakcji sprzedaży i najmu. Prowadzimy kompleksową i profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości oraz pomagamy w znalezieniu możliwości finansowania ich zakupu.
Praca naszego biura nie ogranicza się do skojarzenia stron, często wymaga naszej specjalistycznej wiedzy w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do realizacji transakcji, rzetelnego sprawdzenia stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia negocjacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i zaplanowania całej logistyki związanej z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją. Współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi na rynku nieruchomości, notariuszami i rzeczoznawcami majątkowymi, oferujemy również pomoc w profesjonalnej obsłudze inwestycji skracającej zdecydowanie czas jej realizacji.
Rezydent Inwestycje sp. z o.o. to doświadczony zespół doradców od lat związanych z rynkiem nieruchomości, często specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych. To wyspecjalizowanie gwarantuje Państwu, że wspiera Was fachowiec, który z powodzeniem jest w stanie rzucić światło na ważne, często niedostrzegane detale, tym samym dając Państwu komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas całego procesu przeprowadzania transakcji.
Posiadamy również ubezpieczenie OC związane z działalnością pośrednika na rynku nieruchomości.
Ofertom sprzedaży i wynajmu znajdującym się pod naszą opieką zapewniamy stałą i efektywną reklamę na wszystkich najważniejszych portalach branżowych oraz poprzez inne kanały umożliwiające nam dotarcie do potencjalnych nabywców.
Zapewniamy możliwość indywidualnych ustaleń celem poszerzenia zakresu działań marketingowych dotyczących Państwa oferty.

Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami:

• Rezydent Inwestycje sp. z o.o.
• Toruń, ul. Legionów 15
• telefon: (56) 658 57 08
• e-mail do biura: biuro@rezydent.nieruchomosci.pl

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Trapez
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Szerokość działki (mb.): 45
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Stan budynku: Do drobnego remontu

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Rezydent Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Rezydent Nieruchomości z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Rynek Nowomiejski 4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).